пятница, 19 февраля 2016 г.

Кинотеатр Шевченко (Хмельницкий)

79-53-46     79-45-25     79-59-47
Міське комунальне підприємство-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка
Україна, 29000, м.Хмельницький,вул. Проскурівська, буд. 40


Добавьте подпись


Заклад не змінював свого профілю ніколи протягом своєї 76-літньої історії з дати відкриття у 1939 році та завжди був улюбленим місцем відпочинку для всієї громади міста.

     В захоплюючий світ кіно Ви зможете зануритись в самому центрі Хмельницького, по вулиці Проскурівський, 40, у кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченко з довгою історією.
    Особливо приємно здійснити цю подорож, коли зовсім поруч з Вами знаходиться кохана людина, яку Ви хапаєте від страху за руку під час гострих моментів трилера, з ким Ви смієтесь до сліз над комедієї і звичайно ж цілуєтесь в останньому ряду — на справжніх місцях для поцілунків Квитки можно замовити заздалегідь.
    Відвідати наш кінотеатр Ви маєте змогу в зручний для Вас час , як з близькою людиною на вечірні сеанси, так і привести дитину на дитячий просмотр.Такж до Вашї уваги романтичний сеанс.

   Ми пропонуємо Вам дивитися як і нові хіти кінематорафа , так і вже знайомі,перевірені часом фільми для дорослих та дітей.
    Також Ви можете приємно провезти час в очікуванні сеансу або поділитись враженнями від фільму в буфеті кінотеатру та в залі вільного Wi-Fi.

Отправить комментарий

постер

постер

Google+ Followers

Обо мне

Моя фотография

«Імвар» (свердл. 200м) с.Стуфчинчі Хмельницький р-н  

                                                                                                  25,00 / 27,00 грн

«Троїцька»(свердл. 150м) смт.Чорний Острів Хмельницький р-н

                                                                                                  26,00 / 28,00 грн

«Білогірська» смт. Білогір"є Хмельницька обл

                                                                                                  30,00 / 32,00 грн

«Арктика Кристал»(свердл. 104м) смт. Дашев Іллінецький р-н Вінницька обл)

                                                                                                  29,00 / 31,00 грн

«Маломидська » (свердл. 330м)с. Малий Мидськ Костопільського р-н Рівненська обл

                                                                                                   32,00 / 34,00 грн

«Йодіс Арктика » (свердл. 104м)смт. Дашев Іллінецький р-н Вінницька обл)

                                                                                                   32,00 / 34,00 грн

 Компанія «Доставка бутильованої води «Щедрий край»  була створена в 2011році в м. Хмельницькому. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісну продукцію українських  виробників природної артезіанської води. Компанія «Доставка бутильованої води «Щедрий край»  - це компанія, яка динамічно і впевнено розвивається, політика якої полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта.

Зараз, коли якість води постійно погіршується, і споживачі більш серйозно ставляться до якості питної води, яку вони вживають, набуває популярності послуга по доставці води в будинки та офіси. Свіжий смак води наповнює організм людини енергією,ліквідує виснаженість. Природна вода потрібна для щоденного вживання. Вона потрібна людям , які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом і піклуються про своє здоров’я та зовнішність. Природну воду вживають як питну, так і для приготування їжі, кави та чаю.

Займаючись реалізацією  природної  артезіанської води різних т.м. ємкістю 18,9л, пропонуємо  скористатися безцінними дарами природи, зарядитися її енергетикою та оцінити смак і чистоту артезіанської води нашого краю.  В продажу є обладнання : помпи т.м. Quick, Blue Rain, кулера та диспенсери різних видів (під замовлення). Можливість придбання в розстрочку.

Наша доставка води додому та в офіс - безкоштовна, здійснюється у зручний для клієнта час, за розробленим графіком. Ми гарантуємо високоякісний сервіс, гнучкі умови співпраці, знижки, оперативне реагування на потреби і Ваші побажання. 

 

Місія Компанії:

- Турбота про Вас - кожного нашого Клієнта

- Про якість Вашого харчування

- Про економію Вашого часу

- Про зручність Вашого життя

 

 Цінності  компанії «Доставка бутильованої води «Щедрий край»:

На першому місці стоять Клієнти, тому що ми знаємо, успіх бізнесу залежить від того, наскільки добре ми відповідаємо Вашим потребам.


Google+ Badge